Recruitment Trainee

Érdekel a HR világa? Szeretnél benne tapasztalatot szerezni? Akkor ez a diákmunka Neked való!

HR, Marketing*
Budapest XII.

Cégbemutató

Az Euronet Services Kft. az egyik legmegbízhatóbb elektronikus pénzügyi szolgáltató nagyvállalatává nőtte ki magát. Világméretű befolyásra tett szert: jelenleg több mint 2500 ATM bankautomatát üzemeltet számos európai országban, valamint az Egyesült Államokban. Jelenleg a toborzási feladatok támogatására keresnek gyakornokot hosszú távú fejlődési lehetőséggel!

Feladatok

  • Jelöltekkel való kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás
  • Jelöltek felkutatása különböző felületeken
  • Jelöltkezelés
  • Önéletrajzok szűrése
  • Telefonos előszűrések lebonyolítása
  • Részvétel a toborzási és kiválasztási folyamatokban
  • Toborzók munkájának támogatása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • HR, marketing vagy kommunikációs területen folytatott tanulmányok
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete (Excel, PowerPoint, Word)

Munkaidő

  • Hétköznaponként rugalmas beosztásban
  • Heti 32-40 óra vállalása
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300 Ft/óra
  • Igényes, multinacionális környezet
  • Barátságos csapat
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Home Office lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és doc vagy pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg.

Kapcsolattartó:

Juhász Barbara
juhasz.barbara@minddiak.hu

Részletek:

SzakterületHumán erőforrás/Munkaügy
MunkakörRecruitment Trainee
Tervezett kezdés dátumaAzonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeretangol szóban: felsőfok írásban: felsőfok
Szükséges számítógépes ismeretekIrodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)
Irodai szoftver / MS PowerPoint (haladó)
Szükséges végzettségekÉrettségi

Gyakran Ismételt Kérdések

Igen, a Mind-Diáknál minden felhasználó kap írásos értesítést, aki a mailben küldött aktiváló linken visszaigazolta e-mail címét. Ellenőrizd a postafiókod! A kiválasztási folyamat átlagosan 2-3 hét.

A cégről, a munkavégzés helyéről, a feladatokról, betanításról telefonon vagy személyesen részletes tájékoztatást kapnak azok a jelentkezők, akik a feltöltött adatok alapján leginkább megfelelnek a munkakör követelményeinek.

Igen, vállalhatsz, ez nem kizáró ok. Több szövetkezetben is tag lehetsz. A lényeg, hogy az elvállalt munka valóban férjen bele az időbeosztásodba.