Campus Recruitment Intern

Érdekel hogyan zajlanak a toborzási-kiválasztási folyamatok egy multinacionális vállalatnál? Szívesen dolgoznál HR területen?  Ha a válasz IGEN, jelentkezz még ma!

HR, Marketing*
Budapest IX.

Cégbemutató

A Morgan Stanley a világ egyik vezető pénzügyi szolgáltató cége, amely teljeskörű és kiemelkedő színvonalú szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek befektetési, banki, értékpapír-kereskedelmi és befektetés-menedzsment területen.

Feladatok

  • Aktív részvétel a toborzási-kiválasztási folyamatokban
  • Jelöltek előszűrése
  • Személyes interjúk szervezése
  • Visszajelzés a jelöltek számára

Elvárások

  • Folyamatban lévő egyetemi tanulmányok HR/Gazdasági/Pszichológia területen
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készségek

Munkaidő

  • Heti min. 20 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Munkavégzés modern környezetben
  • Későbbiekben lehetőség főállású pozíció pályázására
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Amennyiben felkeltette érdeklődésed az alábbi pozíció, töltsd ki a lenti űrlapot és kattins a "Jelentkezem" fülre.

Kapcsolattartó:

Balogh Zoltán
balogh.zoltan@minddiak.hu

Részletek:

SzakterületHumán erőforrás/Munkaügy
MunkakörCampus Recruitment Intern
Tervezett kezdés dátumaazonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeretangol szóban: középfok írásban: középfok

Gyakran Ismételt Kérdések

Igen, a Mind-Diáknál minden felhasználó kap írásos értesítést, aki a mailben küldött aktiváló linken visszaigazolta e-mail címét. Ellenőrizd a postafiókod! A kiválasztási folyamat átlagosan 2-3 hét.

A cégről, a munkavégzés helyéről, a feladatokról, betanításról telefonon vagy személyesen részletes tájékoztatást kapnak azok a jelentkezők, akik a feltöltött adatok alapján leginkább megfelelnek a munkakör követelményeinek.

Igen, vállalhatsz, ez nem kizáró ok. Több szövetkezetben is tag lehetsz. A lényeg, hogy az elvállalt munka valóban férjen bele az időbeosztásodba.