Irodai asszisztens

Vizsgaidőszak mellet csak heti 3 nap 4 órában érnél rá? Akkor ezt a diákmunkátNeked ajánljuk!

Office jobs*
Budapest X.

Company description

A Jansen Display 1995-ben alakult  cseh-német vállalkozásként Prágában és gyorsan Közép-Kelet-Európa vezető reklám  eszköz-gyártójává vált. Budapesti irodája 2001 óta működik.  Azóta a Jansen Display Hungária a hazai piac meghatározó szereplőjévé vált.

Ezúttal számukra keresünk gyakornokot irodai asszisztens munkakörbe.

Description

  • Megrendelések visszaigazolása
  • Szállító levelek kiállítása
  • Futárok megrendelése

Requirements

  • Aktív nappali/passzív tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Office ismeretek
  • Precíz, pontos munkavégzés

Munkaidő

  • Heti 3-4 alkalommal, napi 4 órában

Amit kínálunk

  • Bruttó 1 200 Ft/hour
  • Rugalmas órarendhez igazítható munkaidő
  • Angol nyelv gyakorlása
  • Igényes munkakörnyezet

Advantages

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Hasonló terülteten szerzett tapasztalat

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Contact:

Virágos Regina
viragos.regina@minddiak.hu

Details:

SzakterületAsszisztencia/Adminisztráció
MunkakörIrodai asszisztens
Tervezett kezdés dátumaAzonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeretangol szóban: alapfok írásban: alapfok
Szükséges számítógépes ismeretekIrodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)
Szükséges végzettségekÉrettségi

Frequently Asked Questions

Yes, we are happy to receive your application. We would like note though that majority of our jobs posted on our website requires Hungarian language skills.

The applicants who fit the requirements the best can get detailed  information on the company, the place of employment, the tasks and the training on phone or in person.

Yes, every registered user gets written notification on the  application process and the final decision at Mind-Diák. You need Hungarian skills to the registration. The selection usually takes 2 to 4 weeks.