Junior recruiter/HR intern

Érdeklődsz a HR világa iránt? Jól kiismered magad a social media platformokon? Ha nem okoz gondot az emberekkel való kommunikáció, és szívesen szereznél tapasztalatot a hirdetésszerkesztés és jelöltkezelés terén, neked ajánljuk ezt a hosszú távú diákmunkát!

Irodai*
Budapest VII.

Cégbemutató

A Green Tech Innováció Zrt. 1994-ben alakult. A dinamikusan fejlődő cég mára a megye egyik legjelentősebb informatikai vállalkozásává vált.
A szoftverfejlesztési tevékenységük kezdetben kiegészítő alkalmazások fejlesztésére koncentrálódot, jelenleg teljes folyamatot támogató rendszereket hoznak létre.

Feladatok

  • Jelöltek felkutatása különböző platformokon
  • CV elemzések
  • Kapcsolattartás a jelentkezőkkel különböző social media platformokon és telefonon
  • Interjúk szervezése és lebonyolítása telefonon keresztül
  • HR csapat munkájának támogatása
  • Álláshirdetések posztolása különböző portálokon

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • HR vagy gazdasági szakon folytatott tanulmányok
  • Felsőfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • Hétköznap hétfőtől péntekig 08.00-17.00 között
  • Heti 40 óra

Amit kínálunk

  • Bérezés bruttó 1300 Ft/óra
  • Fiatalos és elhivatott csapat
  • Hosszú távú diákmunka

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztáltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Kapcsolattartó:

Flachné Lucz Márta
lucz.marta@minddiak.hu

Részletek:

SzakterületHumán erőforrás/Munkaügy
MunkakörJunior recruiter/HR intern
Tervezett kezdés dátumaAzonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeretangol szóban: felsőfok írásban: felsőfok
Szükséges számítógépes ismeretekIrodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)
Szükséges végzettségekKözépiskola

Gyakran Ismételt Kérdések

Igen, a Mind-Diáknál minden felhasználó kap írásos értesítést, aki a mailben küldött aktiváló linken visszaigazolta e-mail címét. Ellenőrizd a postafiókod! A kiválasztási folyamat átlagosan 2-3 hét.

A cégről, a munkavégzés helyéről, a feladatokról, betanításról telefonon vagy személyesen részletes tájékoztatást kapnak azok a jelentkezők, akik a feltöltött adatok alapján leginkább megfelelnek a munkakör követelményeinek.

Igen, vállalhatsz, ez nem kizáró ok. Több szövetkezetben is tag lehetsz. A lényeg, hogy az elvállalt munka valóban férjen bele az időbeosztásodba.